Depilarea partilor intime?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1199 de eu_sunt_catalin
Ok, stati asa ca exista idei si idei si preferinte si preferinte.
Pe mine nu ma deranjeaza parul pubian, de exemplu, ma intereseaza sa fie curat acolo jos si sa nu fie parul mai lung decat ala de pe cap :P
E frumos si ok ca femeia sa se ingrijeasca dar nu trebuie sa sariti calul, stati linistite ca nu va va parasi barbatul daca se ineaca cu un fir de par!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1242 de Andreea
Replied by Andreea on topic Depilarea partilor intime?
Scarbos? Ce e scarbos, e corpul tau, personal, cum poti sa spui ca e scarbos?
Indepartarea parului pubian e la alegerea fiecaruia, daca il indeparteaza cu totul, sau nu, sau deloc.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1276 de pink_lady
@FrenchKiss, tu folosesti lama?? Nu mai folosi fata lama, nu-i bine! Foloseste un depilator sau o crema depilatoare, e mult mai indicat!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1302 de Luci
Replied by Luci on topic Depilarea partilor intime?
Deci, sa ne lamurim... depilarea partilor intime e importanta! Pentru toate femeile, indiferent daca va veti simti jignite sau nu, asta e parerea mea.
Sotia mea se ingrijeste de zonele intime de cand am cunoscut-o si sper sa nu renunte la acest obicei niciodata!
Normal ca nu ii spun "draga, daca nu te epilezi de parul pubian, nu ma mai culc cu tine" ca imi primesc tigaia in cap in urmatoarele 2 secunde si dorm afara! Dar, fetelor.... voua cum v-ar place sa fiti sarutate peste tot de cineva cu barba scurta? Pai nu va iritati? Asa si noi, preferam sa nu ne iritam penisul sau limba atunci cand facem sex.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1306 de Andra79
Replied by Andra79 on topic Depilarea partilor intime?
Numa' ce te laudam ca esti de partea femeilor! :D
Dar iti dau dreptate, depilatul este esential din respect pentru partener macar, daca nu pentru propria igiena!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1559 de Andreea
Replied by Andreea on topic Depilarea partilor intime?
Corect, corect :P Si eu ii bat obrazul iubitului daca "uita" sa se barbiereasca (a se traduce ca ii e lene, ca de fapt nu uita).

Voi fetelor, va epilati singure sau apelati la un salon?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.636 secunde