Depilarea partilor intime?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1132 de SexyChic
Cred ca asta e categoria potrivita pentru chestii legate de depilarea zonei genitale, nu?
E un truc sexy!
Fetelor, voi cum va depilati zonele intime? Complet? Lasati fire de par? Cu lama? Cu aparatul de ras sau creme?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1143 de pink_lady
Este, este :)
Eu ma depilez complet, cu crema depilatoare. Iar cand crema nu indeparteaza toate firele de par la modul perfect, mai apelez si la lama, pentru cateva fire n-are nimic :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1153 de elsiea
Replied by elsiea on topic Depilarea partilor intime?
Eu ii tot spun prietenei ca nu e nevoie sa faca o depilare completa, sau ce face ea, nu ma deranjeaza parul pubian (atata timp cat nu e cat o padure desigur!) dar ea insista. E si chestie de igiena pentru voi, doamnelor, asa-i?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1161 de harababura
Este, desigur, si important pentru igiena intima :)

Eu ma depilez complet... pot spune ca par am doar pe cap :P
Ma depilez pe picioare, maini, la sub brat si parul pubian. Ma simt mai curata, mai sexy si mai increzatoare cand stiu ca am pielea catifelata peste tot :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1175 de Marta_eu
Replied by Marta_eu on topic Depilarea partilor intime?
Si eu :P
Cu toate ca sotul meu e mai in varsta ca mine si tot imi zice ca el e obisnuit cu femeile cu par pubian, sa nu ma mai chinui.. dar nu mi se pare corect, plus ca atunci cand imi ofera sex oral vreau sa fiu curata acolo jos! Nu sa-l vad cum scuipa cate un firicel de par tot la cateva secudne!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1187 de FrenchKiss
bleacs, ce scarbos! faci bine ca dai jos tot parul pubian :P

eu am incercat sa merg la salon sa ma dea cu ceara, dar am jurat ca a doua oara nu mai calc pe-acolo!!! Asa ca folosesc lama, macar nu ma doare!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.682 secunde