Ce faceti voi pentru a avea o viata sexuala implinita?

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #670 de Pink sexy
Ce poti sa faci ca sa ai o viata sexuala fericita?
Raspuns: tot ce poți, dar nu uita de sex. Pana la 90 de ani sexul este ingredientul principal pt o viata sexuala fericita

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #702 de eu_sunt_catalin
Haha... da, si eu mi-as dori sa mor fericit, la 90 de ani, in pat cu iubita (sotie, amanta, ce-oi avea la 90 de ani!)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1420 de Cupidon321
Pentru ca sa ai o viata sexuala fericita trebuie, in primul rand, sa fii compatibil cu partenerul! Numai asa va puteti simti bine amandoi! Apoi, e nevoie de imaginatie pe care daca nu o ai, o poti 'imprumuta' din filme, reviste, articole si forumuri, ca aici :)

E nevoie si de dedicatie, adica daca nu ai timp de sex, fa-ti!!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1427 de Andra79
Avand in vedere ca sotul e mai ocupat ca mine (eu lucrez mai putine ore ca el, si am mai mult timp liber), m-am gandit ca ar fi OK ca eu sa caut metode de a condimenta viata noastra sexuala... imi place de exemplu sa il surprind la dus, sau sa il surprind cu o lenjerie sexy, sau sa-l astept acasa cu frisca intinsa pe tot corpul.. idei exista, numai sa le pui in aplicare!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1879 de LoveDr.

Marta_eu a scris: Voi ce faceti pentru a putea spune cu mana pe inima ca aveti o viata sexuala fericita? As fi curioasa si ce fac altii, numai astfel imi pot veni si mie idei noi :lol:


Pentru o viata sexuala implinita trebuie ca ambii parteneri sa fie sanatosi, deci daca el are disfunctii erectile, sa si le trateze, daca ea are probleme sexuale, sa si le trateze.

Apoi.... totul depinde de compatibilitatea dintre parteneri, daca il iubesti, ideile vin de la sine.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.632 secunde