Ce faceti voi pentru a avea o viata sexuala implinita?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #402 de Marta_eu
Voi ce faceti pentru a putea spune cu mana pe inima ca aveti o viata sexuala fericita? As fi curioasa si ce fac altii, numai astfel imi pot veni si mie idei noi :lol:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #415 de eu_sunt_catalin
Sex... ce sa fac? :lol:

Serios acuma, ce imi place mie sa fac (si sa mi se faca) este sa o facem in tot felul de locuri. Ultima data am facut-o pe canapea. Da, stiu ca suna aiurea, dar canapeaua mea e in hol!
Deci, incercati diferite locuri, alungati rutina :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #444 de harababura
Pai, comunicarea este cheia fericirii. Stiu ca barbatilor nu le place prea mult sa vorbeasca, dar cred ca pentru o viata sexuala fericita comunicarea este importanta. Deci, Marta, lasa inhibitiile la o parte si daca ai ceva de spus, spune-i cu voce tare! :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #464 de Andreea
Nu stiu daca exista ingrediente secrete pentru o viata sexuala fericita. Cred ca totul tine de 'chimia' intre cei doi, cum zic americanii. Daca relatia se plafoneaza inseamna ca nu a fost sa fie..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #479 de Iulian
Cred ca este posibil ca fiecare sa avem o viata sexuala împlinită, dar depinde de noi cum ne-o aranjam.
Ai curaj si spune-i iubitei, iubitului ce si cum ti-ar place, care sunt fanteziile tale erotice, cum visezi si cum ti-ar place sa fii iubit...cred ca în iubire nu are rost sa fii inhibat.
Daca cu adevărat va iubiți si comunicați deschis si pe teme sexuale si apoi aveți curaj ca sa va împliniți împreună fanteziile erotice - sexuale, cred ca este posibil ca sa avem o viata sexuala împlinită.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #482 de Marta_eu
Si eu cred la fel :) Multumesc pentru raspunsuri, cu curajul poate e mai complicat, dar de comunicat, cumunicam des si mult :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.598 secunde