Felatia – un ciment al cuplului?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #425 de elsiea
Mie-mi place :P Imi place sa dau si sa primesc deopotriva. Nu stiu daca e chiar cimentul cuplului, dar in mod clar apropie pe cei doi parteneri. Ce poate fi mai intim decat atat?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1390 de Ina
Nu consider felatia ca fiind cimentul cuplului... ii ofer sex oral sotului, si el imi ofera mie, dar sunt lucruri mult mai importante care ne tin relatia "vie", ca sa zic asa. Sexul oras este doar un mod de a-i oferi placere, dar sunt sigura ca si daca mi-ar fi fost frica sau scarba de sexul oral, nu ar fi schimbat cu nimic relatia dintre noi doi.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1397 de Carmencita
Felatia... ciment al cuplului... poate nu, dar e un aspect extrem de important. Exista persoane care nu concep viata sexuala fara sex oral, altele care sunt dezgustate, depinde de fiecare.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1846 de liliana
Nu am de unde sa stiu cu adevarat, suta a suta, cum se simte barbatul meu in timpul sexului oral, dar eucred ca il face fericit. E unul din putinele momente cand nu are probleme cu erectia :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #2048 de doriana
Cum sa nu stii? Pai nu tragi cu ochiul in sus sa vezi cum se manifesta? Sunt sigura ca orice barbat moare de placere in timpul felatiei!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2351 de FrenchKiss
Doriana zice bine, barbatilor le place la nebunie, dar prietenul meu nu imi cere de fiecare data, daca am eu cef bine, daca nu, e la fel de bine.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.616 secunde