Felatia – un ciment al cuplului?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #127 de fleurdelys2013
Ce ziceti? Felatia, altadata considerata ca fiind un subiect tabu, a devenit oare ea cimentul cuplului? Este oare rasfatul care alunga toate supararile care creste libidoul si complicitatea? Ce parere aveti? Vreau sa aud parerile femeilor entuziaste si ale barbatilor recunoscatori.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni - acum 10 ani 7 luni #133 de Iulian
Felatia...binecuvântat cuvânt, paradisiaca traire.
Pt mine sexul oral are loc de cinste. Recunoscător ? Ar fi prea puțin spus. Atâta bucurie cata poate sa îmi aducă sexul oral (felatia), nu ii găsesc cuvinte de lauda.
Cred ca nu este doar liantul care cimentează cuplu, cred ca este chiar motorul cuplului care il împinge pe noi culmi de placere.
Si Daaa, este rasfatul care alunga toate supararile. Cand ma ia iubita in brate si se uita adanc in ochii mei stiind ce imi place si apoi se coboara usor cu sarutari delicate pana in zona sexului si apoi ma saruta adanc, delicat sau cu putere....am uitat de toate. Oboseala unei zile, supararea....dispar ca prin farmec. Apoi ne unim frenetic, lasand trupurile sa danseze in ritmurile inimii....
Precum spuneam...felatia este o mare binecuvantare si sunt f recunoscator ca iubita stie sa imi daruiasca noi culmi ale placerii chiar si prin sexul oral.
Last edit: acum 10 ani 7 luni by Iulian.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #166 de Petru
Nici nu imi pot imagina o partida de sex fara felatie...cimentul este slabut... as putea spune "beton" :)

ne mai condimenteaza viata....este mult mai excitant... exact cum zice Iulian.... "felatia este o mare binecuvantare"

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #232 de Dr4g0s
Interesant...
Dar nu toate femeile sunt de acord. Imi iubesc prietena la nebunie! Si suntem fericiti in viata de cuplu, dar de capitolul acesta nici nu vrea sa auda.
Nu pot spune ca ma deranjeaza prea tare, chiar tin la ea si daca ea nu vrea, nu vrea si pace. Nu pot sa fortez lucrurile...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #275 de sorin
Iubita mea este inebunita dupa sexul oral.Daca ar fi dupa ea .. ar sta numai cu penisul in gura. :)
Imi place la nebunie:) .Si daca ma uit la un film ea hop pe mine..ma inebuneste..
Cred ca mi-ar fi foarte greu ca iubita mea sa nu accepte sexul oral. As fi frustrat

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #284 de eu_sunt_catalin
Si eu consider sexul oral important, binecuvantat sa fie cine l-a inventat!
Nu inteleg de ce unele femei refuza, nu vad nimic scarbos sau degradant (asta e scuza clasica, e degradant), cred ca sexul oral este un lucru intim, placut si inca o dovada ca iti iubesti partenerul si vrei sa-i oferi momente de intensa placere.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.634 secunde