Sex cu lumina aprinsa sau in timpul zilei?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1075 de Calinush
Cine are probleme sa faca sex cu lumina aprinsa, are niste complexe de inferioritate serioase si depinde de partener sa ajute fata sa treaca peste ele! Baieti, sunteti voi care trebuie sa insistati sa-i spuneti fetei cat de sexu e, ce corp fain are, cat va place sa-i admirati sanii si asa mai departe. Mici complimente fac minuni! Si nu numai in timpul sexului, si cand iese din dus sau isi imbraca vreo bluza stramta, trebuie sa faceti complimente fetelor sa se simte iubite si sexy tot timpul!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1355 de kamasutra
Mie mi-e indiferent daca e soare-afara sau tragem perdelele, atata timp cat am patura peste noi, nu stiu de ce, asa m-am obisnuit, si vara trag patura peste noi, parca e mai romantic in spatiul inchis de sub patura.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1812 de FrenchKiss
Eu prefer sa sting lumina.. nu stiu, imi da o mai mare incredere in mine daca facem sex cu lumina stinsa, inc nu sutn pregatita sa imi arat trupul gol la lumina zilei.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2032 de Sexxx
E vorba si de amosfera, lumina stinsa creaza o atmosfera mult mai intima, in care atingerile sunt pe primul loc si principalul mijloc de a ne excita, luati si asta in calcul, nu mai criticati femeile ca au complexe :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.604 secunde