Sex cu lumina aprinsa sau in timpul zilei?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #945 de just4you
Noi nu avem inhibitii, ea arata BETON, eu n-am complexe de felul meu... dar cand facem sex ea tine neaparat sa inchida obloanele, sa stinga lumina, ba cateodata chiar sa ne bagam cu totul sub patura si eu nu mai vad nimic, pot doar sa pipai.
E normal asa ceva? Chiar are un corp extraordinar iubita mea, si il vad cand vine de la dus, cand se schimba de haine.... doar cand facem sex doreste... intuneric!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #950 de Cupidon321
Sex in tipul zilei facem pe lumina, logic... naiba se mai gandeste sa inchida ferestrele!
Iar noaptea... deobicei ne incingem repede asa ca paturile zboara prin camera :woohoo:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #973 de SexyChic
Eh... just4you, poate prietena ta se descurca mai bine pe intuneric :P
Mie mi-e indiferent, dar daca ar fi sa aleg, prefer sa facem sex la lumina lumanarilor. E foarte romantic!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #984 de pink_lady
just4you, femeile au pitici pe creier uneori! De cat timp sunteti impreuna?
La inceputul relatiei mele cu iubitul meu, si eu am procedat la fel. Nu cumva sa facem sex la lumina zilei! Daca faceam sex dimineata, lasam perdelele trase.
Intr-un fel, atmosfera mai intunecata e mai sexy, mai intima. Pe de alta parte, dupa o vreme, ai sa vezi cum prietena ta se va da pe breazda si va sari pe tine dupa pranz, cand e soarele sus pe cer ;)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #992 de elsiea
Mie mi-ar place s o vad tot timpul goala :) Trupul nud al unei femei e ceva special, iar cand o iubesti cu adevarat nu mai ai nevoie de altceva, doar s-o privesti si s-o admiri!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1002 de Andra79
Mie-mi place pe lumina.... cand faci sex e important sa vezi pe ce pui mana, sa vezi reactiile partenerului, sa te vada si partenerul cum te exciti, pe intuneric n-are prea mult farmec.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.627 secunde