Poate fi rutina o cauza a despartirii?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1308 de Andra79
Daca rutina continua si continua si nu se intampla nimic, la un moment dat va aparea cineva care sa te atraga, daca nu din punct de vedere sexual, atunci din alte puncte de vedere.

Luci sunt de acord si cu tine da' ce te faci daca nevasta nu te mai baga in seama, tot zice ca o doare capul si nu faceti sex cu saptamanile, in schimb multe femei iti fac avansuri, facandu-te sa te simti special? Pai nu te gandesti un pic... .daca nevasta nu te mai gaseste special, inseamna ca exista o problema.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1558 de Andreea
Eu n-as zice chiar rutina, mai degraba faptul de a nu incerca sa schimbati situatia.
Rutina poate afecta pe toata lumea, dar daca faci ceva in privinta asta, totul se rezolva, daca nu, e posibil intr-adevar sa se destrame o poveste de iubire int-o clipita!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1993 de Ina
Rutina poate deveni cauza pentru multe probleme in cuplu, inclusiv disfunctiile sexuale pot fi cauzate de rutina! Probleme cu erectia sau cu potenta, sunt si rezultatele unei probleme de cuplu, de rutina.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2263 de Marta_eu
Este foarte posibil, in special daca nu vorbesti cu partenerul despre asta. Eu as prefera sa discutam problema rutinei insa, de ce sa stric o relatie de atatia ani pentru o partida buna cu cineva care nu e sotul meu?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 1.170 secunde