Sex sau dragoste?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #600 de iolanda
Replied by iolanda on topic Sex sau dragoste?
Cred ca ne pierdem in cuvinte prea multe. Sex, dragoste...ce o fi! Important este sa ne intelegem bine, sa fim fericiti, sa ne potrivim in pat, intalnirea noastre sa fie aducatoare de mari bucurii, iar sexul sa fie des,cat mai mult si desigur plin de dragoste :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #607 de Iulian
Replied by Iulian on topic Sex sau dragoste?
Cam asa este. In loc sa facem dragoste sau sex ... sau ce vrem noi... noi vorbim despre sex sau dragoste.
Mai bine fuguța in dormitor si...vedeti voi ce faceti: sex sau dragoste :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #720 de Dr4g0s
Replied by Dr4g0s on topic Sex sau dragoste?
Mie imi place sa cred ca fac dragoste cu prietena mea, desi cateodata imi vine pofta de sex nebun! Dar ea e o romantica si... asta este, ma resemnez pentru ca o iubesc :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #910 de kamasutra
Replied by kamasutra on topic Sex sau dragoste?
Dar ce mai conteaza? Cred ca prea mult accent se pune in ziua de azi pe niste lucruri ce tin de preferinta fiecaruia. Eu ii spun sex, prefer sa ma laud cu o partida de sex fierbinte decat cu o noapte de dragoste, suna ca ceva ce ar face bunicii mei!!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #912 de just4you
Replied by just4you on topic Sex sau dragoste?
harababura, nu inteleg ce vrei sa exprimi prin "pare prea clasic", pare plictisitor? Pai normal, daca faceti sex in aceeasi pozitie!
Eu cred ca a face dragoste sau sex sunt 2 chestii total diferite, poti face dragoste cu sotul/sotia experimentant pozitii "kinky", sex anal, sex oral.. tot dragoste se cheama pentru ca va iubiti!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1486 de FrenchKiss
Replied by FrenchKiss on topic Sex sau dragoste?
La noi deocamdata nu poate fi vorba de dragoste, inca ne cunoastem, nu suntem impreuna nici macar de 3 luni!
Asa ca eu pot sa spun ca facem sex, in care sunt implicate niste sentimente totusi, dar nu e un act amoros in sensul total al cuvantului. Poate peste ceva vreme, pot spune ca facem dragoste, pana atunci... sex se cheama.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.653 secunde