Exista remedii naturiste pentru impotenta?

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3601 de FrenchKiss
In sfarsit un raspuns exact! :)
Un produs complet natural e mai greu de gasit in ziua de azi! :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3928 de Andreea
Da, e greu de gasit si e aiurea ca atunci cand le gasesti te costa o mana si-un rinichi :D Dar na.. merita...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

  • Tina
  • Vizitator
  • Vizitator
acum 9 ani 10 luni #3955 de Tina
Ce inseamna ca Perform Forte este un produs avizat? Adica e legal? Si atunci ce inseamna ca are 'plante legale' in compozitie?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3963 de kamasutra
Un produs avizat este un produs care se poate lua in siguranta, este un produs comercializat in mod legal. Uite, poti citi aici mai multe: naturexpert.ro/cum-sa-alegi-suplimentele-alimentare/

Scrie asa pe site acolo: "Aceasta nu garanteaza 100% faptul ca produsul este cel mai bun insa te asigura ca nu vei folosi un produs cu origine incerta si implicit cu un grad mai ridicat de risc. "

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3972 de Bombonica
Am auzit si eu de el, e promovat si aici pe site si pe alte situri si chiar e un produs bun. Pacat ca nu a aparut mai devreme :lol:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4012 de liliana
Dar exista acum! De ce sa nu profitam de ocazie si sa ne folosim de ceea ce avem? :)
Perform Forte este foarte bun la tratarea problemelor sexuale cum sunt impotenta, libidoul scazut si asa mai departe. Se ia o apstila pe seara, cred, si intr-un flacon sunt in jur de 30 sau 45 de pastile, nici nu mai stiu.. .dar oricum, e un tratament eficient.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.690 secunde