Exista remedii naturiste pentru impotenta?

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2174 de liliana
vad ca e foarte discutat subiectul aici pe site, exista remedii naturiste pentru impotenta? Oare si functioneaza? Ca de citit le gasesti peste tot in reviste, dar care functioneaza cu adevarat?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2226 de elsiea
Da, nu stiu ce sa zic, ca nu poti sa-i canti si sa scapi de problema, daca deja ai probleme cu erectia cred ca e bine sa mergi la medic, dar poate altii stiu mai multe?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2246 de SexyChic
Pai, un regim alimentar sanatos e intotdeauna o solutie buna. Incearca, poate ajuta. Oricum, pentru impotenta mergi la medic ca mergi la sigur :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2247 de un domn
Nu stiu daca exista pentru ca impotenta este o boala. Poti incerca exercitii de concentrare sau yoga, dar nu-ti promit nimic! :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 săptămâni #2630 de doriana
Sigur exista, totul e sa functioneze, ca nu toate remediile functioneaza pentru ca, multi scriu articole pe net fara sa se documenteze si lumea crede....

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni - acum 9 ani 11 luni #3299 de Natura Vie
Sigur ca exista remedii naturiste pentru impotenta. Uitati o lista intreaga de remedii naturiste pentru impotenta Alegeti ce va place, iar pentru cei care au nevoie de un afrodisiac, uitati si o lista de afrodisiace.
Dupa parerea mea unul dintre cele mai bune afrodisiace care amplifica potenta, creste erectia, imbunatateste performantele sexuale, va ajuta in lupta contra impotentei si a disfunctiilor erectile este Perform Forte . Perform Forte este complet natural, si are in compozitia sa cele mai puternice plante afrodisiace (sub forma de extracte) legale de la noi din tara. Perform Forte este un produs avizat,
Last edit: acum 9 ani 11 luni by Natura Vie.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.618 secunde