Cu cine vorbiti despre disfunctiile sexuale?

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #2080 de Dinu_sex
Nu e vorba neaparat de o problema in cuplu, nu intotdeauna partenerii impartasesc aceste detalii, cel putin pentru un barbat e greu sa treaca prin asa ceva, problemele de erectie sunt destul de nasoale.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2101 de Best.sex
E greu, dar e si mai greu sa afle ca partenera il inseala deoarece in loc sa stie ca are probleme erectile, ea crede ca barbatul nu o mai iubeste.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2120 de Dr4g0s
Eu as vorbi cu iubita mea, cred ca e lucrul cel mai corect. Suntem parteneri de viata, la bine si la rau. Problemele de erectie sunt ale amandurora oricum :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2133 de Love.Mix
Eu as vorbi cu medicul, nu stiu voi.. Cu cat se trateaza mai repede disfunctiile sexuale, cu atat mai bine!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2140 de pink_lady
Eu m-as supara foarte tare daca nu mi-ar vorbi despre problemele de erectie. Cred ca e importanta comunicarea in cuplu, chiar si cand vine vorba de astfel de probleme.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2161 de Mimi
Sotul meu are unele probleme, si vorbim despre ele, dar nu foarte deschis. Problemele sexuale sunt un subiect sensibil si nu rezista barbatu-miu sa vorbeasca prea mult de ele. Dar ma bucur ca nu ascunde lucrul asta de mine.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 1.082 secunde