Cu cine vorbiti despre disfunctiile sexuale?

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1832 de Bombonica
Cred ca daca nu se vorbeste despre disfunctiile sexuale cu partenera, atunci e o problema in cuplu. Voi cu cine vorbiti despre problemele de erectie? Ascundeti asta de partenera sau nu?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1858 de Luci
Eu i-as spune sotiei, daca ar fi cazul sa am disfunctii sexuale mai tarziu. Daca nu vorbesti cu partenerul de viata, atunci cu cine?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1871 de Calinush
Eu cred ca doctorul ar fi cel mai indicat, eventual nevasta/partenera, daca vezi ca reactiile ei sunt OK si nu de dispret. mai sunt si femei care nu stiu sa inteleaga atunci cand barbatul are probleme de erectie...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1970 de LaviNia
Daca barbatul meu ar avea probleme cu erectia, eu l-as asculta si as avea rabdare, asa cum si el are rabdare cu mine si cu relatia noastra :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1976 de Andreea
Clar, trebuie sa fim alaturi de barbatii nostrii si la bine si la rau, nu? Asta cu conditia sa ne si spuna ca au o problema cu erectia, nu sa ascunda totul si sa evite sa facem sex.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2067 de FrenchKiss
Acuma suntem tineri, dar sper ca in viitor, daca ajungem sa fin impreuna multi, multi ani, chiar sper sa avem incredere sa vorbim deschis despre problemele sexuale, cred ca asta inseamna iubire si incredere totala.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 1.071 secunde