Libidoul la femei

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #442 de harababura
Libidoul la femei was created by harababura
Voi stiati ca libidoul la femei poate sa scada daca in relatie nu mai exista romantism? La fel cum poate sa scada daca nu faceti destul efort fizic (adica, sport).

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #466 de Andreea
Replied by Andreea on topic Libidoul la femei
Nu stiam asta, dar nu pare lipsit de sens. Adica, daca partenerul nu mai face nici un gest romantic si numai se scarpina pe burta in timp ce-ti cere berea din frigider, ce chef sa mai ai de sex? Ii clar ca nu se mai chinuie sa te seduca...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #501 de just4you
Replied by just4you on topic Libidoul la femei
Ala deja nu mai poate fi numit barbat, un barbat adevarat are grija de iubita lui!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #561 de pink_lady
Replied by pink_lady on topic Libidoul la femei
Mi se pare si normal, exista n-spe mii de cauze pentru scaderea libidoului dar lipsa de interes ar putea fii chiar pe primul loc.
Intr-o relatie, la inceput, exista o gramada de sentimente intre cei doi, romantism, pasiune! Dar daca odata cu trecerea timpului acestea dispar, dispare si dorinta de a face sex.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #716 de Ina
Replied by Ina on topic Libidoul la femei
Asa e, multe cupluri renunta la romantism, mai apoi la sex si se ocupa de alte... probleme, ca sa ajunga apoi sa se respinga unul pe celalalt. Nici macar faptul ca ai copiii nu poate fi o scuza, nici faptul ca ai 3 joburi... daca iti iubesti partenera vei avea timp sa faci mici gesturi romantice!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #726 de Dr4g0s
Replied by Dr4g0s on topic Libidoul la femei
Hmm... pai cred si eu, ce femeie mai doreste sex daca sotul nu are grija sa ii arate ca ea este importanta si sexy in ochii lui?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.606 secunde