Cum stii cand o femeie are sau nu orgasm?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #887 de SexyChic
O femeie care are orgasm e fericita! Daca vezi ca prietena ta te trateaza indiferent dupa ce faceti sex, e clar, ai facut ceva gresit!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1499 de Calinush
O femeie stii ca are orgasm atunci cand tremura de placere sub tine sau deasupra ta! Cand vezi ca nu isi poate controla respiratia - e clar - ai adus-o pe culmile fericirii.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1508 de kamasutra
Multi barbati au problema asta, de a-si da seama cand prietena are cu adevarat orgasm sau nu are sau se preface.
Ideea este ca Sexy Chic are dreptate, vezi cat de satisfacuta e prietena ta dupa actul sexual si iti vei da seama.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1521 de just4you
Hai ca asta-i buna... Ori are orgasm ori nu, pana la urma, e si problea femeii. Poate nu ii place ce ii faci, poate nu ii place sexul in general, poate are o problema care o streseaza si nu se poate bucura de sex in momentul ala... daca nu are orgasm, nu inseamna ca e vina barbatului, si femeile au partea lor de vina.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1526 de Ina
Nu cred ca e cazul sa te simti jignit, just4you, dar adevarul este ca exista cu adevarat barbati care nu sunt foarte priceputi, iar daca nici partenera nu stie cum sa ceara ceea ce are nevoie... se ajunge la experiente dezamagitoare.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1943 de Valentin

Dr4g0s a scris: Din cate am observat, nu ca as fi expert... dar cand sunt inauntrul ei, si ea are orgasm, contractiile vaginului se simt imediat.
Dar, cum fac sa stiu daca prietena mea are sau nu orgasm, atunci cand incercam diferite pozitii? De multe ori nu ajung nici macar sa intru si ea deja geme!
E posibil sa aiba mai multe orgasme unul dupa altul?


Esti sigur ca ai mai facut sex vreodata? :D Cum sa pui asa o intrebare?
E posibil sa aiba mai multe orgasme... la fel cum e posibil sa le mimeze pe toate, si fara suparare, dar asta se intampla daca tu nu stii ce faci... Ce pozitii sexuale practicati?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.591 secunde