Cum stii cand o femeie are sau nu orgasm?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #352 de Dr4g0s
Din cate am observat, nu ca as fi expert... dar cand sunt inauntrul ei, si ea are orgasm, contractiile vaginului se simt imediat.
Dar, cum fac sa stiu daca prietena mea are sau nu orgasm, atunci cand incercam diferite pozitii? De multe ori nu ajung nici macar sa intru si ea deja geme!
E posibil sa aiba mai multe orgasme unul dupa altul?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #399 de FrenchKiss
Hmm... cred ca e mult mai usor sa iti dai seama la baieti :D

Daca o femeie mimeaza bine, nu-ti poti da seama, crede-ma! Dar ar trebui sa iti cunosti prietena dupa o vreme, sa iti dai seama cand ceva ii place si cand nu, nu? Ma gandesc ca dupa un timp iti poti da seama...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #407 de Marta_eu
Eu nu vad rostul unei mimari de orgasm, ori il ai ori nu! Daca ai incredere ca partenera ta se simte bine si tu stii ce faci ;) inseamna ca atunci cand o vezi pe culmile fericirii, ar trebui sa fii mandru de tine. Si, da, e posibil ca femeile sa aiba mai multe orgasme in timpul unui act sexual!
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: iolanda

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #853 de iolanda
La ce bun sa mimezi orgasmul ? Mai bine ii spui unde, ce si cum iți place. Cred ca este mult fain sa te poți bucura de un orgasm decât sa il mimezi.
Sunt femei care pot sa aibă mai multe orgasme.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #855 de FrenchKiss
Of saraculDragos, hai sa-i si raspundem totusi :D
Cred ca cel mai bun mod de a afla e sa o intrebi daca a avut orgasm dupa ce ai terminat. Si depsre partea cu gemutul inainte de penetrare, sa stii ca e foarte posibil, noi femeile ne simtim bine tot timpul actului sexual, nu doar cand ne penetreaza partenerul!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #864 de Ina
O femeie care nu are orgasm si nu stie cum sa-l provoace (sa-l ceara, de exemplu!) nu stie ce pierde!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.646 secunde