Probleme cu mentinerea erectiei

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1620 de Argus
Erecția nu este o problema generala, depinde de fiecare in parte. Pot apărea probleme cu erectia, dar sa nu fie continue. Daca ai avut o data de doua ori probleme cu erecția si sa inmuiat penisul, asta nu insemana ca ai cu adevarat probleme cu erecția. Disfunctia erectila, asta este adevarata problema cu erectia. Cand nu poti mentine erectia nici cat sa intri in vagin si se inmoaie, asta este o adevarata problema cu erectia. Asa cand ocazional se mai inmoaie penisul mai ales dupa 45 de ani...este firesc si nu iti fa griji. Este plina piata de tot felul de afrodisiace, pastile pt potenta si erectie...

Sexul? Iubesc sexul. Este ceva mai important decat sexul?
Fa tot ce poti ca sa ai o viata sexuala fericita.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1647 de Andra79
Sunt de acord cu Argus, daca e o problema care persista atunci mergeti la un medic, sau sa mearga la un medic pentru ca s-ar putea sa fie o problema reala.
Poate fi si din cauza oboselii, stress-ului, dar mai bine consultati pe cineva care stie sa va dea raspunsuri mai exacte.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1713 de just4you
Cred ca toti barbatii sufera la un moment dat in viata de disfunctii erectile. Ca se intampla la 30 de ani sau la 60, depinde de sanatatea fiecaruia.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1743 de SexyChic

Marta_eu a scris: Voi ce parere aveti, ce inseamna faptul ca un barbat nu isi poate mentine erectia?


Inseamna ca femeia de langa el nu e destul de "buna" sau nu stie ce face! Sunt foarte multe femei care fie stau ca scandura si asteapta, fie chiar nu stiu ce trebuie sa faca... Erectia se produce.. dar se si inmoaie in anumite conditii.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1758 de un domn
Toata lumea are probleme cu erectia, mai devreme sau mai tarziu. Disfunctiile erectile pot aparea din farte multe motive, deci nu se poate spune cu exactitate ca inseama ceva. E pur si simplu o problema de erectie...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1780 de liliana
Eu nu stiu ce sa mai cred. Uneori se produce erectia instant (dimineata) dar alteori, seara sau cand avem chef de sex, abia daca se ridica... de mentinut se mentine dar tare greu se produce erectia asta.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.694 secunde