Probleme cu mentinerea erectiei

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #405 de Marta_eu
Voi ce parere aveti, ce inseamna faptul ca un barbat nu isi poate mentine erectia?
Am auzit de mai multe cazuri de genul acesta, pare sa fie o problema comuna la barbati.
Voi ce credeti?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #412 de eu_sunt_catalin
Ups... nasol moment.
Nu stiu cat de comuna e problema, daca prietenii mei ar avea probleme sigur nu mi-ar spune mie! Cui ii place sa recunoasca asa ceva...

Dar, cred ca e alarmant deci daca mi s-ar intampla as merge la medic imediat!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #675 de Pink sexy
Nu este deloc o problema comuna erecția la toti barbatii. Depinde si la ce varsta te referi. Intre 14 si 30 sigur erectia este ok, dupa 30-40 de ani evident ca erecția incepe sa mai șchioapete...de vârsta. Oricum sunt si tot felul de ajutătoare sexuale.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #685 de Amalia
Am auzit si eu de un barbat care nu isi putea mentine erectia, dar...avea vreo 30 cm la penis :woohoo:
Ce muschi sa tina atata penis in erectie ? :cheer:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #695 de Andra79
Stai sa inteleg intai.. nus-i poate mentine erectia pentru ca ejaculeaza sau pentru ca "se inmoaie" dintr-o data? N-am avut probleme de genul asta in dormitor sau daca am avut, sotul a reusit sa le ascunda bine!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1416 de Cupidon321
Problema asta nu e deloc comuna, se intampla, dar nu in general!
De exemplu, si mie mi s-a intamplat sa mi se inmoaie... efectiv nu mai simteam dorinta de a face sex, s-a intamplat cu o fata, eram pe punctul de a face dragoste, ea era foarte frumoasa si sexy.. dar cam prostuta... grea de cap...ceva s-a intamplat, m-a facut sa n-o mai doresc, pur si simplu!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.696 secunde