Sunt afrodisiacele periculoase ?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1450 de LaviNia
Nu cred ca afrodisiacele sunt periculoase, atata timp cat le folosesti cu grija si cu masura. La fel ca alcoolul.. nu e daunator decat daca exagerezi..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1503 de Calinush
Eu sincer nu am prea folosit afrodisiace, am apelat doar la mirosuri, parfum, ambianta placuta, dar pastile sau ceaiuri de plante afrodisiace - nu am incercat. Oricum, ideea de baza este ca ele exista de mii de ani, daca erau periculoase, crezi ca le mai foloseau oamenii? :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1518 de harababura
Poate ca sunt, de unde stie toata lumea ca nu? Poate ca unii sunt alergici la unele afrodisiace, dar nu ai de unde stii decat daca le probezi..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1909 de un domn
Afrodisiacele sunt bune, folositoare, in special la cei cu probleme de erectie, sau la femei care au libidoul scazut, dar nu cred ca sunt epricoloase daca nu exagerezi.
Sunt unele foarte puternice, aia da, poate fi periculos, dar in general afrodisiacele sunt OK.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

  • Tina
  • Vizitator
  • Vizitator
acum 9 ani 10 luni #3959 de Tina
Replied by Tina on topic Sunt afrodisiacele periculoase ?
Tind sa cred ca daca sunt naturale nu au cum as fie periculoase.. ganditi-va putin, cele cu chimicale sunt clar daunatoare, daca nu imediat atunci in timp, dar cele naturale de ce ar fi periculoase?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3968 de kamasutra
Exact :) Afrodisiacele naturale sunt cele mai ok, cele cu chimicale pot fi periculoase.. Plus ca, de ce sa iei toate prostiile cand poti lua ceva natural?
Uite un exemplu concret: Perform Forte , e natural, deci plin de plante, si-asa suntem o generatie de oameni obsedati de produse naturale.. E timpul sa si apelam la ele! :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.606 secunde