Sunt afrodisiacele periculoase ?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #601 de iolanda
Salutare,
Am si eu o intrebare care ma frământă: ce parere aveti despre afrodisiace?
Am auzit tot felul de povesti cum ca afrodisiacele ar fi periculoase pt ca dilata vasele de sange si predispune la infarct sau spargerea vaselor datorita afluxului de sange.
Cei care ati folosit afrodisiace ce ati simtit ? Nu de alta, dar cei care vand astfel de substante ajutatoare cand faceti sex, ar spune orice numai sa isi vanda produsele

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #636 de Pro Sex
Cred ca nu sunt periculoase afrodisiacele, cu condiția evident sa nu abuzezi de ele. Respecta ce spune pe prospectul suplimentelor sau ce sunt si va fi ok. Nu cred ca ar vinde cineva ceva care nu este ok. In plus afrodisiace care se găsesc legal pe piața pot fi luate fără grija.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #666 de Iulian
Se pot folosi in siguranta afrodisiacele. Dar atentie! In toate exista o masura, chiar si la afrodisiace.
Puteti folosi plante afrodisiace, alimente afrodisiace...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #671 de Pink sexy
Sunt ok afrodisiacele. Grija mare si sex fericit :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #687 de Andra79
Nu cred nici eu ca sunt periculoase, in special pentru ca majoritatea sunt naturale. Noi avem o alimentatie bogata in alimente ce sunt clasificate ca afrodisiace iar cele cumparate, daca nu exagerezi, n-au ce rau sa-ti faca.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #748 de Andreea
Eu n-am folosit niciodata afrodisiace care sa nu fie naturale. Intr-adevar, dac in loc de un pahar de vin bei toata sticla, sansele sunt sa adormi sau sa devii alcoolic, nu sa iti faci chef de sex, dar depinde de cum abuzezi de afrodisiacele astea ;)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.678 secunde