Comunicarea la distanta

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1249 de Cupidon321
Cum comunicati cu partenerul cand e plecat departe?
Prin telefon? Prin Skype? Va trimiteti scrisori (romantic, dar ma-ndoiesc asa-i?)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1257 de harababura
Replied by harababura on topic Comunicarea la distanta
Eu nu am probleme de distanta, dar parerea mea, cred ca o comunicare eficienta este audio-video. Deci, pe internet... asa iti si vezi partenerul si il si auzi si e greu oricum sa fi la departare de el/ea dar macar vezi cu ochii tai daca e bine sau nu.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1263 de LaviNia
Replied by LaviNia on topic Comunicarea la distanta
Noi ne sunam... bine, ca nu avem o relatie la distanta, doar ca nu locuim impreuna inca si deci ne vedem mai rar. Dar prefer sa ne sunam, asa trece timpul in timp ce fac cumparaturi sau iau autobuzul spre lucru sau na, cand am nevoie sa treaca timpul intr-un mod mai placut. Si el face asa, si el ma suna cand se plictiseste si are chef de vorba :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1290 de elsiea
Replied by elsiea on topic Comunicarea la distanta
Si noi ne sunam, in fiecare zi! Cateodata am impresia ca o sufoc cu telefoanele dar atata timp cat nu imi zice asta in fata, voi continua sa ii dau telefon :) Imi place sa stiu ce face, la ce se gandeste, cum i-a mers ziua :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1314 de Andra79
Replied by Andra79 on topic Comunicarea la distanta
Nu stiu ce inseamna sa ai o relatie la distanta, dar cred ca e important sa auzi vocea partenerului. Eu ma bucur cand imi aud sotul la telefon macar o data pe zi, banuiesc ca pentru o relatie la distanta e si mai important lucrul asta.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1579 de pink_lady
Replied by pink_lady on topic Comunicarea la distanta
La distanta se comunica cel mai bine auzind vocea partenerului, doar asa iti mai alini dorul si simtm din voce emotia celuilalt :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.679 secunde