Cum rezistati tentatiei de a va insela partenerul?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1247 de Cupidon321
Cum reusiti sa rezistati tentatiei de a nu face sex cu o alta persoana? Dupa o vreme, fiecare dintre noi are anumite nevoi sexuale, iar cum partenerul nu-i prin preajma sa ni le satisfaca.... cum rezistati tentatiilor sexuale?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1258 de harababura
Scuza-ma, dar ce intrebare mai e si asta? Daca iti iubesti partenerul nu te apuci sa faci sex cu prima persoana care se ofera! De aia s-au inventat vibratoare si inele pentru penis si lubrifiante de tot felul... sa te poti autosatisface in caz de nevoie!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1262 de LaviNia
Nu mi-am inselat niciodata prietenul pentru ca stiu cum e sa fii cel inselat! Prefer oricand sa ii spun ca m-am plictisit de relatie decat sa il ranesc!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1272 de SexyChic
Asta-i buna... pentru ca il iubesc! Nu-i destul?
Doar cine nu isi iubeste partenerul il inseala, spuneti ce vreti, dar daca il iubesti cu adevarat nu vei fi tentata de alti barbati!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1283 de Calinush
Momentan nu ma confrunt cu o asemenea problema... doamne-ajuta... sunt singur, fac cam ce doresc si inainte de a ma culca cu o femeie intotdeauna ii spun adevarul, ca nu caut o relatie, sa nu se astepte sa o sun a doua zi si faze din astea. Sex si atat!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1295 de elsiea
Exact cum zice SexyChic, daca o iubesti, nu o inseli!
Nu mi-am inselat niciodata partenerele, mi se pare un lucru murdar, sa faci sex cu altcineva.. pai cui i-ar place?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.931 secunde