Ce v-ar face sa pierdeti increderea in partenerul de la distanta?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1165 de Andra79
Care ar fi niste motive bune ca sa iti pierzi increderea in partener, in timp ce aveti o relatie la distanta? Vi s-a intamplat vreodata?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1190 de FrenchKiss
In primul rand, doamne-ajuta ca nu e cazul, ca nu cred c-as rezista.
Dar, ce m-ar face sa pierd increderea in partener ar fi aceleasi lucruri care te fac sa pierzi increderea in parteneru si daca e langa tine....
Daca nu mai vorbiti asa des ca la inceput, daca nu-ti mai zice ca i-a fost dor de tine, daca nu mai iti face complimente, e clar ca ceva scartzaie...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1238 de Andreea
Da, sunt de acord, cand simti ca nu mai merg lucrurile ca inainte, inseamna ca ceva nu-i in regula.. din pacate.. se mai inampla..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1274 de SexyChic
Si eu sunt de acord cu FrenchKiss, cand ceva nu mai merge simti imediat, iubitul nu se mai conporta asa atent cu tine ca la inceput, de parca nu-l mai intereseaza sa te cucereasca..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1320 de Marta_eu
Ce m-ar face pe mine.... ceea ce zic fetele mai sus. Ar mai fi si ideea de nesiguranta, daca trece prea mult timp si gandurile zboara in directii gresite..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1577 de pink_lady
Din fericire.. nu e cazul... dar increderea as pierde-o daca l-as vedea schimbat, daca nu m-ar mai trata ca inainte, daca nu mi-ar mai face surprize... lucrurile marunte sa stiti ca conteza!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.633 secunde