Avantajele unei relatii la distanta?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1091 de kamasutra
Daca tot trebuie sa fi o persoana optimista ca sa crezi in relatiile la distanta, care ar fi cateva dintre avantaje? Partea plina a paharului...
Petrecerea timpului cu prieteni si familie poate fi unul din ele. Altceva?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1103 de Andreea
Banuiesc ca sunt putine... avand in vedere alternativa!
Petreci timpul cu familia si prietenii, adevarat, dar noaptea tot singura dormi!
Ai mai mult timp pentru tine.. cica ar fi un avantaj, pai si pentru cine te faci frumoasa si pentru cine te relaxezi sau eu stiu ce face fiecare in timpul liber? Pentru o oglinda acasa?
Nu, eu nu prea vad avantaje in a avea o relatie la distanta.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1112 de just4you
Pai, poate un avantaj ar fi ca daca prietena te cicaleste la cap, ii poti inchide telefonul in nas... spre deosebire de daca sunteti fata in fata :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1130 de Cupidon321
Da de ce esti rau? Daca nu-ti place cum vorbeste cu tine, cauta-ti alta prietena.
Eu nu vad ce avantaj ar avea relatiile la distanta. Poate pentru asexuali! Ei n-au nevoie de sex, dr cred ca si asexualii au nevoie sa fie tinuti in brate macar, sa se simta iubiti la randul lor...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1203 de eu_sunt_catalin
Na, na, fiti cuminti pe forum! :P

Eu nu vad nici un avantaj in a avea o relatie la distanta. Nici macar unul... Vad doar dezavantaje..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1231 de Carmencita
Hmmm... depinde de persoana, exista unele persoane care daca petrec prea mult timp impreuna se "sufoca"unul pe celalalt, pe de alta parte, eu as vrea sa petrec mai mult timp cu iubitul meu, as da orice sa locuim impreuna (dar deocamdat nu este posibil).

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.799 secunde