Afrodisiace pt erectie si potenta: plante, tincturi sau pastile

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4026 de Dr4g0s
Da, e exact ceva ce as folosi si eu :)
Dupa cum ziceam si mai sus, chestii pline de chimicale nu fac decat sa inrautateasca situatia.... te simti bine, faci sex, si dupa aia iara esti pleostit. Pe cand produsele naturale ca Perform Forte te pot ajuta pe termen lung.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 8 luni #4082 de LaviNia
Corect :) Eu asa ma bucur ca in primul rand,exista remedii naturiste, ca e un produs naturist asta daca e cu ingrediente din natura, si in al doilea rand, ma bucur sa vad oamenii ca sunt multumiti de astfel de produse! E timpul sa ne uitam si la sanatatea noastra.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 8 luni #4092 de Andra79
Corect. In sfarsit :)
Sunt inca multi sceptici, care nu cred decat in chimicale pentru ca isi fac efectul mai repede, dar cand te gandesti ca sanatatea ta e cea mai importanta... mai bine iei perform forte daca ai probleme cu erectia.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 8 luni #4100 de elsiea
Un produs natural este intotdeauna eficient si mult mai sanatos decat medicamentele. produsele de potenta trebuie sa vizeze si sanatatea omului, ca pana la urma asta ne dorim cand avem probleme de erectie, sa re-devenim sanatosi.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 8 luni #4109 de eu_sunt_catalin
Ai dreptate :) Ideea e sa ne faca mai buni produsele astea, nu sa ne dea alte dureri de cap.
De aceea recomand oricui are nevoie, perform forte, tocmai ca e natural si nu ai ce sa patesti de la el :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.647 secunde