Bancuri despre sex

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #618 de iolanda
Replied by iolanda on topic Bancuri despre sex
Anii 1970: Iubeste-ma, dar fara sa ma atingi!
Anii 1980: Atinge-ma, dar fara sa ma saruti!
Anii 1990: Saruta-ma, dar fara sa mai faci altceva!
Anii 2000: Fa-mi orice, dar nu spune la nimeni! …
din 2011: Fa-mi ceva, altfel spun la toata lumea ca nu poti face nimic!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #619 de iolanda
Replied by iolanda on topic Bancuri despre sex
La primărie, după cateva încercări nereuşite de a oficia căsătoria, primarul se adresează tânărului mire: - Tinere, la intrebarea "sunteti de acord s-o luati in căsătorie pe domnisoara in cauză" raspundeti cu "DA", nu cu "fie ce-o fi"!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #620 de iolanda
Replied by iolanda on topic Bancuri despre sex
Un tip face jogging în parc când, deodată, vede un bărbat de 70 de ani care stă şi plânge pe o bancă. Se apropie de el să îl întrebe ce are. Bătrânul îi răspunde:
– Viaţă ca asta nici că se poate sa fie mai frumoasă. Stau împreună cu o nimfomana de 20 ani! Dimineaţa când ne trezim, facem ∙sex∙. După aceea îmi aduce micul dejun în pat. După micul dejun facem ∙sex∙ din nou şi după aceea pot să mă culc la loc. De obicei mâncăm în oraş la prânz, într-un restaurant drăguţ, şi apoi ma culc de după-masă. Apoi iar sex şi după aceea mă pot uita toată după-amiaza Apoi iar sex şi după aceea mă pot uita toată după-amiaza la sport şi la filme vechi până ce îmi găteşte cina. Oh… şi am uitat sa iţi zic, ea este de meserie bucătăreasă După cină facem iarăşi ·sex· şi în sfârşit mă culc după o zi atât de extenuantă.
Surprins, tipul îl întreabă:
– Dar asta e viaţa perfectă! De ce naiba stai atunci şi plângi aici în parc?
La care bătrânul, printre lacrimi:
– Nu îmi amintesc unde stau!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #621 de iolanda
Replied by iolanda on topic Bancuri despre sex
Undeva in Romania. Cinci talhari au prins în pădure o călugăriţă şi au violat- o . Aceasta, dupa ce scapa din mainile lor, mergand spre schit, işi face cruce: - Mulţumesc Doamne! Si fără de păcat, şi pe saturate !!!...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #622 de iolanda
Replied by iolanda on topic Bancuri despre sex
În avion, o doamnă strănuta şi de fiecare dată începe să tremure toata, după care îşi şterge nasul.Istoria se repetă, la care 1 domn i se adresează:- Mă scuzaţi: de ce tremuraţi aşa de tare de fiecare dată când strănutaţi?- Pentru că sufăr de o boală foarte rară, de fiecare dată când strănut, am un orgasm.Domnul, un pic jenat că nu a mai auzit de asemenea boală, o întreabă grijuliu:- Şi luaţi ceva?- Da... piper...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #623 de iolanda
Replied by iolanda on topic Bancuri despre sex
-Domnule doctor, impotenţa te ia aşa, deodată?
-Nu, mai întâi te lasă să te faci de râs de vreo 2-3 ori.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.817 secunde