Tocurile - un truc pentru a parea mai sexy!

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1207 de kamasutra
Cine nu e de acord cu mine, il sau o invit sa-si expuna punctul de vedere!
Tocurile sunt cel mai sexy accesoriu pe care o femeie il poate folosi! Tocurile fac femeia mai zvelta, mai sexy, iar felul cum mergi pe tocuri isi face si fundul sa para mai bombat hehe ;)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1234 de Carmencita
Eu nu reusesc sa merg pe tocuri :( Daca sunt prea inalte sunt incomode si abia merg, ma dor picioarele dupa 5 minute... prefer sa port tocuri mici sau deloc.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1277 de pink_lady
Ba, mie-mi plac tocurile la nebunie! Dar numai pe-afara, nu credeti ca le port in casa sau in pat :P Oricat mi-ar cere iubitul.. in pat se sta la pielea goala, nu cu pantofi :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1321 de Marta_eu
Mie imi plac tpcurile si nu prea... imi plac pentru ca ma fac inalta, (sunt mai scunda de felul meu), mai sexy, imi fac piciorul mai frumos. Pe de alta parte... sunt atata de incomode la condus sau la drum lung!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1343 de FrenchKiss
Nu stiu daca e cel mai sexu accesoriu.... sutienul e un accesoriu, machiajul, freza, tot ce tine de tinuta unei femei! Mie oricum nu-mi plac tocurile asa ca....

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1592 de elsiea
Imi place sa vad femei pe tocuri dar sincer nu ma deranjeaza ca iubita mea nu poarta tocuri mai deloc, decat la ocazii speciale.
Eu cred ca o femeie e sexy si fara tocuri :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.648 secunde