Machiajul de seara - ce recomandati?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1206 de kamasutra
Deci, ce trucuri recomandati cand vine vorba de machiajul de seara?
Eu folosesc creionul de ochi, contur de buze si rujul de aceeasi culoare si doar unpic de fard, sa nu par prea impopotonata. Voi ce trucuri puneti in aplicare ca sa fiti mai sexy?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1221 de doriana
E foarte OK metoda ta :) Prea mult fard te imbatraneste, nu numai pe moment, dar si in timp.
Cel mai bine e sa arati cat de cat natural, un creion de ochi, un rimel (n-ai specificat - folosesti si rimel?) si rujul.... dar sa nu foe prea inchis la culoare, depinde si de tonul tenului tau :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1228 de Ina
Nu ma pricep la cosmetica dar cred ca niste rimel, niste fond de ten si un ruj fain sunt 'un must', cum s-ar zice :) Eu nu ma dau cu creion la ochi, nu-mi place, prefer rimelul si putina culoare.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1304 de Luci
Dragi femei... ascultati aici un barbat cand va spune... machiajul strident e inutil! Orice barbat prefera sa vada ochii sinceri ai unei femei, sa o vada pe EA, nu un strat gros de machiaj fals. E adevarat, va face mai frumoase si mai sexy... dar cand te trezesti dimineata langa o persoana pe care o iubesti, o iubesti si fara toate fardurile de pe fata!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1305 de Andra79
Multumim Luci pentru cuvintele frumoase. Din pacate nu toti barbatii gandesc asa de frumos ca tine, deci un machiaj discret e intotdeauna un truc bun, in special pentru a ascunde defectele!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1542 de elsiea
Eu imi iubesc prietena cu tot cu defecte, as minti s spun ca nu are defecte si ca este perfecta... ea e perfecta pentru mine!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.600 secunde