Gesturi sexy cu subinteles?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1021 de Marta_eu
Ce exemple de gesturi cu subinteles puteti da, poate ceva ce folositi chiar voi.
De exemplu, cand imi iau sotul de mana, il mangai usor degetele lui cu degetele mele :) Cred ca e un truc sexy, cel putin el zambeste de fiecare data!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1033 de Dr4g0s
Replied by Dr4g0s on topic Gesturi sexy cu subinteles?
Si prietena mea face asta :)
Si ma mai saruta in locuri diferite, nu numai pe buze. Imi place cand e draguta si ma saruta pe obraz, pe ochi, pe frunte :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1043 de FrenchKiss
:) foarte fain Dragos!!

Gesturi sexy.... pai, linsul buzelor, plimbarea mainii prin par, ridicatul din spranceana si, asa din cand in cand, ma intind in fata lui, ca si cand m-as trezi din pat si simt nevoia sa-mi intind oasele :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1066 de eu_sunt_catalin
Scuzati-ma ca va intrerup, dar nu numai femeile pot face gesturi sexy, si barbatii pot face gesturi sexy!
Eu, ca sa -i bulbuc ochii prietenei mele :D ma intind asa lasciv in fata ei :lol: apoi... cand ii fac din ochi parca se schimba la fata, in sens pozitiv, deci inca un gest sexy verificat!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1357 de kamasutra
Trecerea mainii prin par, miscatul capului sa "falfaie" parul, zambetul, este un gest sexy! nu uitati sa zambiti fetelor!!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1856 de Ina
Replied by Ina on topic Gesturi sexy cu subinteles?
Cred ca daca te gandesti, in sinea ta, ca trebuie sa fii sexy, vei fi sexy fara prea mult efort. O femei stie din instinct ce fel de gesturi sexy sa puna in aplicare.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.872 secunde