Cat de des va masturbati?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1119 de just4you
Vorbesc de masturbare, nu in doi, ci singuri :P
Cat de des o faceti? Des sau deloc?
Hai, lasati rusinea la o parte si recunoasteti, toata lumea o face! (de-aia e subiect tabu, ca nimeni nu vorbeste despre masturbare!)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1120 de Isabel
Replied by Isabel on topic Cat de des va masturbati?
Sigur ca toată lumea se masturbează! Chiar nu înțeleg de ce sa fie masturbarea un subiect tabu ?
Sunt săptămâni in care ma masturbez o data sau de 2 ori, alte săptămâni in care masturbarea nu are loc în viata mea pt ca este mai prezent iubitul si avem o viata sexuala mai activa si alte perioade in care ma masturbez chiar de mai multe ori pe zi. Zile si zile :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1122 de Cupidon321
Eu deobicei prefer sa astept pana vine seara si ma intalnesc cu iubita, dar cum nu ne intalnim in zile consecutive, as putea spune ca ma masturbez de 2-3 or pe saptamana. Deobicei mi se intampla in dus, nu ma pot controla, mai ales cand stiu ca in ziua respectiva nici vorba de sex :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1148 de pink_lady
Replied by pink_lady on topic Cat de des va masturbati?
Eu nu prea ma masturbez.... poate o data-de doua ori pe luna...
Nu simt nevoia, dupa ce fac dragoste cu iubi, timp de cateva zile sunt OK :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1169 de Marta_eu
Replied by Marta_eu on topic Cat de des va masturbati?
Cand sotul meu era plecat in vreo delegatie, ma masturbam aproape in fiecare zi... acuma nu mai, acuma ma ocup mai mult de unele lucruri, cum ar fi gatesc mai des, fac curat mai des in casa, merg la cumparaturi mai des.. ca suntem 2, si is obosita, nu mai am asa chef ca inainte :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1189 de FrenchKiss
Mie nu mi-e rusine sa recunosc, de ce sa-mi fie rusine ca ma masturbez? Nu o zic in gura mare da nici nu ascund acest fapt! E perfect normal... ba chiar daca nu te masturbezi cred ca ai o problema, pt. ca nu e normal!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.661 secunde