Fetisuri

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #782 de pink_lady
Fetisuri was created by pink_lady
Voi ce fetisuri le considerati tabu? Exista vreun fetis sexual despre care n-ati discuta, nu l-ati pune in aplicare?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #802 de kamasutra
Replied by kamasutra on topic Fetisuri
Imi vin in monte lucruri ciudate, piele, cizme lungi.... chestii de genul. Poate nu sunt tabu dar sunt ceva ce eu nu inteleg si cred ca cine doreste sa sarute o pereche de cizme are pitici pe creier. Dar... daca asta ii excita, cine sunt eu sa judec...?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #812 de harababura
Replied by harababura on topic Fetisuri
Fetisuri tabu... habar n-am, toate cele despre care nimeni nu vorbeste, nimeni nu scrie, nimeni nu le mentioneaza! Si sunt o gramada!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #826 de elsiea
Replied by elsiea on topic Fetisuri
Nimic nu trebuie sa ramana tabu! Cred ca e ok sa vorbim deschis despre ce ne place, ce ne excita mai tare, ce dorim sa ne faca partenera, nu sa tinem in noi, oricat de ciudate fetisuri am avea!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #839 de Andra79
Replied by Andra79 on topic Fetisuri
Ce fetisuri le consider tabu... nici unul! Deja la TV apar atatea chestii legate de sex si fetisuri, in reviste la fel, incat nu mai ai ce sa te miri.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1491 de FrenchKiss
Replied by FrenchKiss on topic Fetisuri
Si eu cred ceea ce crede Andra, deja populatia a depasit orice limita, exista fetisuri mai mult su mai putin bolnave, daca-mi dati voie sa le cataloghez asa, dar sunt facute publice deci nu se poate zice ca sunt ceva de care nimeni nu a auzit.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.637 secunde