Acea perioada a lunii... subiect tabu?

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #354 de Dr4g0s
Am o intrebare adresata tuturor: voi ati facut sex atunci cand prietena/sotie e pe ciclu?
Eu unul, as fi curios, am auzit ca multe persoane fac asta, dar prietena mea parca se ascunde!
E chiar asa de rau pentru ea? Nu se plange de dureri, totul e normal, doar ca nu se simte sexy (cuvintele ei).

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #363 de Ina
Nu stiu daca e chiar subiect tabu... eu una nu doresc sa fac dragoste in perioada aceea, in primul rand pentru ca nu ma simt chiar 100% functionala, apoi mai e faptul ca, cu toate ca in general sunt mai doritoare ca deobicei, tot ce vreau sa fac e sa ma ghemui intr-un colt si sa beau un ceai cald!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #450 de pink_lady
A.. nu.. acele 3-4 zile sunt in mod clar perioada lunara de pauza! Sunt in revizie, cum s-ar spune :P In concediu :P Reveniti peste cateva zile :lol:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #455 de Cupidon321
Nici iubi mea nu vrea, nici macar nu ne vedem perioada aia! Eu i-am mai explicat ca nu sunt animal si nu trebuie sa facem sex de fiecare data... putem sa ne vedem si daca petrece noaptea la mine, ne putem uita la un film si mancam popcorn in pat!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1374 de just4you
Nu, in nici un caz.
Nu mi-e scarba, nu ma deranjeaza cand dormim unul langa altul si stiu ca poarta un tampon, dar chiar sa facem sex ... nu, si nici ea nu vrea si e mai bine asa.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1383 de doriana
Sex in timpul ciclului? Mi-a fost propus, dar am refuzat.
E prea... murdar, si nu in sensul bun! Plus ca m-as simti prea complexata, nu doresc sa incerc asa ceva.. Sunt doar 3-4 zile oricum, nu moare nimeni daca se abtine cateva zile de la sex!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.709 secunde