Jocuri de societate... in dormitor

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #988 de elsiea
Ce credeti despre jocurile astea?
Poker pe dezbracate sau jocul cu zarurile, ala unde un zar iti arata pozitia sexuala iar celalalt zar iti arata unde sa faci sex (in bucatarie, in pat, etc)?
Ce alte jocuri din astea mai stiti?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1006 de Andra79
Cred ca... sunt faine :)
Sunt jocuri sexuale, sunt ideale pentru a alunga rutina.
Ultima data am jucat poker pe dezbracate acuma o luna, e frig mai nou, deci nu mai merge, dar ideea cu zarurile imi da mie alte idei! Mersi de sugestie!!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1016 de LaviNia
Noi preferam jocurile sexuale decat sa jucam carti. Cu toate ca ar merge, dar ce sa mai dai jos cand eu dorm intr-o camasa de noapte si el doarme in boxeri? Cand ne punem in pat sau seara dupa ce facem un dus, ne schimbam direct in "pijamale", ce sa mai dai jos de pe tine?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1057 de doriana
Na, uite asa ceva n-am incercat pana acuma.
Dar acuma ca avem apartamentul nostru am putea sa ne jucam si noi pe dezbracate :P Cum ii? Ii fain?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1060 de eu_sunt_catalin
DAAAA, normal ca-i fain!!
Noi ne mai jucam cu zarurile cu intrustiuni pentru sex, alea de care zice @elsiea in primul post, da nu tot timpul. Deobicei dupa 2-3-etc pahare de vin :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1071 de Calinush
Super !
Eu am jucat de toate, de la carti pana la adevar sau provocare, bineinteles ca ideea e sa te distrezi si sa anticipezi sexul intr-un mod placut, exista o mare varietate de jocuri ce se pot transforma din joaca de copiii in adevarate jocuri sexuale!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.601 secunde