Cum ii spui partenerului ca nu e bun la pat?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #915 de just4you
Mda, sau ii spui ce iti place si ce nu!
Nu-i mai simplu sa iti exprimi dorintele decat sa cauti alt partener?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #916 de kamasutra
Ba da, aici iti dau dreptate :) E greu cateodata, in special la inceputul unei relatii, nu stii daca partenerul te accepta asa cum esti, poate are alte dorinte sexuale diferite de ale tale.... dar prin comunicare se rezolva totul :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #919 de Dr4g0s
Eu nu-mi permit sa-i spun asa ceva! Nu ca ar fi adevarat.... doar ca in cazul nostru, cand facem dragoste, si aia destul de rar, nu prea accepta pozitii noi sau jucarii sexuale, e mai pudica sau nu stiu cum sa spun, nu e rea la pat :P dar stiu ca exista loc de mai bine. Asa ca incerc sa ii comunic odata si inca o data si inca odata.... poate intr-o zi va accepta si lucruri mai noi :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1496 de Calinush
Cu blandete ii spui, pentru ca trebuie sa iti exprimi parerea, chiar daca e una mai putin placuta.
Eu sunt de parere ca e mai bine sa spui adevarul, chiar daca doare, decat sa minti partenerul.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1604 de elsiea
Nu, asta nu se spune unei femei, mai degraba ii indrumi mainile sau eu stiu.. ii spui ce sa faca dar in nici un caz nu i se spune unei femei ca nu e buna la pat!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1652 de Dr4g0s
Da, ai dreptate de fapt.
Femeile sunt speciale pentru noi, nu sunt obiecte, si daca ceva nu merge cum trebuie in pat, se poate corecta :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.642 secunde