Cand e bine sa incepi viata sexuala?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #833 de Andra79
Unii o incep la 14, altii la 22, in cazul meu - la 17 ani. Totusi, in afara de chestia cu "incepi cand te simti pregatit/a" cam care ar fi o varsta potrivita?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #843 de Marta_eu
Eu am inceput dupa tine, si cred ca am facut o alegere buna. La 14-15-16 ani poti fi o persoana matura, dar nu poti fi destul de matur emotional.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #868 de Ina
Eu nu stiu ce sa zic, cred ca e bine in momentul in care stii una alta despre sex, cum ar fi cum sa te protejezi, boli cu transmitere sexuala.. atunci cand stii toate astea si esti sigura ca nu dai in bara, atunci cred ca e ok.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #880 de eu_sunt_catalin
Eu cred ca si Marta si Ina aveti dreptate. E bine sa stii sa te protejezi, hai ca o sarcina ... na, iei o pastila din aia de-a doua zi, dar cu bolile ce te faci?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #897 de Carmencita
Dragul meu, nu toata lumea isi da seama cand s-a comis o greseala, asa ca pastila de a doua zi nu e o solutie. Poate vroiai sa spui avort, nu pastila, ceea ce e mai rau!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni - acum 10 ani 4 luni #923 de Dr4g0s
Eu am inceput.... devreme, nu vreau sa spun cand, a fost prea devreme :P Dar totul a decurs fain de tot! Nu regret nimic :) Viata mea sexuala a fost intotdeauna satisfacatoare.
Last edit: acum 10 ani 4 luni by Dr4g0s.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.607 secunde