Metode de a prelungi actul sexual

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni - acum 10 ani 6 luni #505 de just4you
Eu deobicei ma joc cu prietena atata cat pot. Stiati ca fetelor le place atunci cand le innebunesti cu penisul in erectie? Desigur, asta cere mult antrenament pentru ca odata ce ai o erectie puternica si o stimulezi cu penisul peste tot e destul de greu sa te abtii sa nu ejaculezi dintr-o data :blush:
Last edit: acum 10 ani 6 luni by Daniela.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #518 de Cupidon321
Destul de greu? Incearca foarte greu!
Inseamna ca eu sunt in faza de antrenament, nu? :D
Oricum, subscriu, pentru mine stiu sigur ca e placut si din cate se vede.... e placut si pentru ea! Ceea ce conteaza cel mai mult de fapt :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #534 de kamasutra
Da, sunt de acord, dar ca femeie iti spun ca exista si o limita. E foarte placut sa simti cum te topesti si vrei sa-ti implori partenerul sa te penetreze, numai ca e bine sa nu astepti prea mult :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #754 de FrenchKiss
Se cheama peludiu adica :)
Da, e placut sa te joci cu iubitul in pat o vreme, decat sa sara direct in tine..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1456 de SexyChic
Preludiul e pentru mine cel mai important, daca nu sunt destul de excitata, nici nu poate fi vorba de penetrare! Deci, baieti, preludiul sa stiti ca e foarte important, lungiti-l atat cat puteti, ca merita!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1892 de Sissy
La noi preludiul e lung din alte motive, eu l-as vrea mai scurt! Dar cand ai probleme de erectie nu poti sa fortezi lucrurile, asta e...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 1.319 secunde