Sexul anal

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #905 de kamasutra
Replied by kamasutra on topic Sexul anal
Sexul anal e placut, DACA il experimentezi cu cine trebuie. Pentru ca prima oara poate fi unpic dureros sau incomod, dar daca partenerul are rabdare si se pricepe la ce si cum trebuie sa faca, e o experienta chiar placuta :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #987 de pink_lady
Replied by pink_lady on topic Sexul anal
Noi am incercat... nu mi-a placut. Vom mai incerca sexul anal, o simpla experienta neplacuta nu ma afecteaza pe mine, in special cand stiu ca prietenul meu doreste cu toata fiinta lui sa incercam din nou.
Singura chestie, trebuie sa fiu excitata la maxim ca sa-mi placa, asa am inteles din experientele altora, si trebuie sa ne dam seama cum functioneaza astfel incat sa fie placut pentru amandoi :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1349 de eu_sunt_catalin
Replied by eu_sunt_catalin on topic Sexul anal
Noi nu-l practicam, prietenei mele ii e frica, mi-a spus ca a mai incercat, cu altii, si a durut. N-o fortez, am rabdare si poate intr-o zi va zice da... si daca nu, asta e, e focoasa in pat oricum, n-am de ce sa ma plang!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1803 de un domn
Replied by un domn on topic Sexul anal
Il practic, dar nu foarte des, partenera mea nu prefera sexul anal, doar cand e foarte, foarte excitata!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2029 de Sexxx
Replied by Sexxx on topic Sexul anal
E subiect tabu doar pentru incepatori, si e si normal, sexul anal presupune putin mai mult antrenament decat sexul oral sau contactul sexual normal.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.641 secunde