Cat timp puteti rezista fara sex?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #235 de Ina
Ati incercat vreodata sa va abtineti de la actul sexual?
Poate din curiozitate sau din nevoie (nevoie... de exemplu, unul din parteneri trebuie sa plece cateva luni in delegatie).

Puteti impartasi astfel de experiente?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #273 de sorin
Am rezistat cateva luni dar mi-a fost foarte greu sa ma abtin de la sex.Iar in perioada aceea aveam tot felul de fantezii sexuale in cap. Nu cred ca as rezista un an de zile fara sex i an de zile.Si nici nu vreau

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #285 de eu_sunt_catalin
Un an e prea mult! Oricat de aiurea suna, decat sa stau luni intregi fara sex, prefer sa agat o fata intr-un bar si sa am o aventura de-o noapte si gata!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #389 de Carmencita
Pai,... nici nu stiu cum sa raspund :D
Cred ca cea mai lunga perioada fara sex a fost in timp ce el a fost in armata. Nu ne vedeam foarte des, iar cand mergeam in vizita stateam in sala de vizite! Acasa venea rar.... dar a trecut :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #391 de FrenchKiss
N-am incercat un astfel de experiment sadic :D Lasand gluma la o parte, habar n-am. Deocamdata au trecut 3 saptamani.... si sunt in 'tratative' deocamdata, prieten nou, nu pot sa cedez de la prima intalnire :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #552 de Andreea
Nu vad de ce m-as abtine daca am partenerul langa mine, dar inainte sa ne cunoastem am trecut printr-o perioada de 7 luni in care, aparent, am rezistat :D N-as mai dori insa sa trebuiasca sa ma abtin de la sex. Asa cum barbatii au nevoi, asa si femeile le au!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.634 secunde