Cum poti sa ai orgasm deodata cu partenerul?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1025 de Marta_eu
Din intamplare, de cateva ori am reusit sa avem orgasm deodata. Dar.. nu ne iese de fiecare data, exista vreun truc sau ceva ce as putea face ca sa putem sa ne terminam impreuna, in acelasi timp?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1047 de FrenchKiss
Astea cred ca sunt chestii ce trebuie exersate, au ceva de-a face cu sexul tantric cred, sunt tot feluri de practici pentru care trebuie sa te antrenezi, dar cred ca si partenerul.

Uita-te aici pe site, printre articole, stiu sigur ca am vazut ceva de genul asta!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1064 de eu_sunt_catalin
Prin antrenament, desigur.
Cu cat faci sex mai des, cu atat imi dai seama cum sa te controlezi :D Deci.... drepti, pe loc repaus... la orizontala!! :lol:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1082 de Ina
Cam asta vroiam sa spun si eu :P
Cu cat ai mai mult antrenament la sex, cu atat te poti controla mai bine, inveti sa controlezi orgasmul, respiratia, ejacularea in cazul lui, pentru ca si el trebuie sa contribuie la scopul final (adica sa aveti orgasm deodata), nu numai tu..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1570 de Cupidon321
Antrenamentul e totul... faceti sex mai des :D :P
Chiar nu glumesc, sexul practicat mai des va face sa va cunoasteti mai bine reciproc, alta modalitate eu nu vad.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

  • Tina
  • Vizitator
  • Vizitator
acum 10 ani 1 lună #2058 de Tina
Cu putin antrenament, e posibil, trebuie doar sa cunosti partenerul ca propria-ti palma, trebuie sa ii cunosti respiratia si gesturile si reactiile ca sa iti dai seama cand e aproape sau nu ;)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.696 secunde