Unde va place sa fiti atinci/atinse in timpul sexului?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #961 de harababura
Despre zonele erogene erogene am citit zeci de articole si-n reviste si-n ziare si unde-am apucat.
Dar, concret (pentru cred ca e o chestie subiectiva pana la urma), voua unde va place sa fiti stimulati in timpul unei partide de sex? Pe fund? Pe sani?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #980 de pink_lady
Peste tot e raspunsul corect :P
E adevarat ca fiecare avem zone erogene precis amplasate pe corp, dar daca le atingi tot pe aceleasi, cu timpul nu vor mai fi erogene.... Deci, mai bine iti atingi si iti saruti partenerul peste tot!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1008 de Andra79
Si mie-mi place cand sunt atinsa peste tot :) Dar mai mult imi place cand ma saruta sotiorul pe spate, e o zona mai putin stimulata, si imi place foarte foarte mult!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1017 de LaviNia
Ohh.. iubesc cand ma saruta pe spate, si cand ma mangaie usor cu varful degetelor. Ati crede ca te ghidili cand cand te mangaie cineva cu varful degetelor dar nu e asa! E foarte excitant! Pe burta iara imi place si, cand il apuca cheful nu lasa deoparte nici picioarele!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1035 de Dr4g0s
Serios, sunt primul barbat care raspunde?
Mie imi place sa fiu atins cam peste tot, si daca se poate sa faca asta cu sanii... cu atat mai bine! :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1074 de Calinush
Si mie-mi place cand ma mangaie cineva cu sanii, e super excitant!
O alta metoda placuta si faina de tot e cand te mangaie cineva cu limba, cand isi plimba limba peste tot, pe corp, mama ce senzatii iti trec prin tine!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.627 secunde