Voi vorbiti in timp ce faceti dragoste?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #162 de fleurdelys2013
Unii striga din toti rarunchii, altii soptesc senzual. Unii sunt vorbareti, altii silentiosi... Fiecare face ce ii place. Asta depinde. De ce si de cine? Voi va manifestati in timp ce faceti dragoste? Sau vorbiti dirty?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #181 de Andreus
Cand fac dragoste as putea spune ca sunt cele mai romantice momente. Vorba devine susur de încântare, atingerea, mângâiere.
Cand facem dragoste ii șoptesc suav cat de mult o iubesc si in acele momente chiar o iubesc cel mai mult. Momentul in care se deschide si ma primește in ea( ce minune este si dragostea trupeasca ), am sentimentul ca ființele nostre devin una, ca bate o singura inima îndrăgostită in cele 2 piepturi ale noastre.
Dragostea as putea spune ca este cea mai mirifică taina. Cum se poate ca sa te îndrăgostești si sa simți ca este sufletul tau pereche ? Pt mine este o minune minunata care trezește cele mai mari frumuseți din sufletul meu, iar sufletul meu devine altar al iubirii. In acele momente nu mai este loc de vorbit. Este doar iubire si contemplare. Iubita mea tot asa simte când facem dragoste si pătrunde si ea alături de mine in acest tărâm al inimii îndrăgostite in care doar liniștea este suverana.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #252 de Marta_eu
Cred ca la inceputul unei relatii este chiar important sa vorbim in timpul actului sexual. Nu despre lista de cumparaturi :woohoo: dar despre ceea ce ne place sau ne doare sau ne dorim.
Deci, da, vorbeam la inceput si vorbim si acuma :lol: mai rar, ce-i drept, dar cred ca vorbitul in timpul actului sexual e destul de sexy :whistle:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #302 de kamasutra
Noi vorbim des... poate fi obisnuinta, sexul la telefon presupune sa vorbesti o gramada! Deci, vorbim amandoi :)
A, si gemetele sunt nelipsite!!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #473 de Andra79
Eu nu prea vorbesc... in schimb am prostul obicei sa imi vina sa strig! Si de multe ori incerc sa ma abtin ca nu vreau ca toti vecinii sa aiba subiect de barfa a doua zi :lol:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1401 de Carmencita
Noi facem dragoste pe silent :D

Nu urla nimeni, mi oftam si gemem din cand in cand :P in special la momentul culminant :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.824 secunde