Ati avut parte de parteneri cu fetisuri ciudate?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1250 de Cupidon321
Ati fost vreodata implicati intr-o relatie in care partenerul avea dorinte sexuale mai.. speciale? Eu cred ca multi din oamenii cu fetisuri ciudate sunt neadaptati social, au nevoie de ajutor! Deci? Ati fost vreodata in vreo relatie cu cineva cu fetisuri foarte ciudate?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1256 de harababura
Nu, sau cel putin daca a fost cazul nu am ajuns acolo!
Am auzit de oameni cu niste idei bonave, bolnave! Cred ca daca as fi fost intr-o asemenea situatie i-as fi dat papucii imediat!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1271 de SexyChic
Nu... fetisuri ciudate nu. Am avut la un moment dat un prieten caruia ii placeau roscatele si imbracamintea din piele, il excita foarte mult, deci in timpul zilei eu eram eu, iar in timpul noptii eram o bikerita roscata! Dar asta nu e iesit din comun, sunt multi care se excita la ideea ca femeia lor e o "fata rea".

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1284 de Calinush
O.. am avut destule partenere de sex in ultimii ani.
M-am culcat cu una care vroia sa faca sex legata la ochi, alta vroia sa faca sex doar cu chiloteii si sutienul pe ea, alta m-a rugat s-o trag de par mai tare... fiecare cu placerile personale!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1286 de elsiea
Nu, doamne-ajuta!
Ma consider o persoana buna la pat (si modesta, va rog frumos..) si sunt deschis la orice... pana la ciudatenii sexuale!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1323 de Marta_eu
Nu si ma bucur ca nu!
La cate auzi la televizor, cat de obsedati sexual sunt unii.... mai bine ca nu am trecut prin asa ceva. Daca as fi avut pe cineva cu fetisuri iesite din comun sigur ne desparteam!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.626 secunde