Ce fel de fetisuri aveti?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #293 de elsiea
Daca tot vorbim in anonimat, putem vorbi deschis, nu? :PAsa deci, care sunt cateva dintre fetisurile voastre? Daca aveti, bineinteles!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #320 de Cupidon321
Ma tot gandeam la asta saptamana trecuta, cand am vazut un episod dintr-un serial in care un barbat "se da" la cizmele unei femei.. dar nu mi-a placut, e prea de tot. In schimb, si stie si prietena mea, ma dau in vant dupa lenjeria sexy! Transparenta, cu danteluta, uhh!! Nu stiu daca e considerat fetis, poate ca nu e, da' imi dau si eu cu parerea :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1367 de just4you
Replied by just4you on topic Ce fel de fetisuri aveti?
Mie-mi plac mirosurile iubitei, are obiceiul sa se dea cu ot felul de creme, parfumuri... imi place cand miroase asa... dar nu il consider fetis, consider ca e o reactie normala.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1822 de Raul_in_love
Nu am nici un fel de ciudatenie in cap legata de sex sau partenera. Prefer sexul "curat", diverse pozitii sexuale, folosim si jucarii erotice, dar nimica iesit din comun.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3953 de SexyChic
Replied by SexyChic on topic Ce fel de fetisuri aveti?
Eu una as incerca Bondage-ul.. Toata lumea zice ca e super, ca te exciti, ca nu stiu ce... as fi curioasa.
A incercat cineva?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4017 de Dr4g0s
Replied by Dr4g0s on topic Ce fel de fetisuri aveti?
Eu nu am nici macar unul :D Mie imi ajunge iubita mea, e sexy, e frumoasa si o iubesc indeajuns incat sa nu am nevoie de altceva :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.630 secunde