Cum se refuza o partida de sex?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #856 de FrenchKiss
Ma cunosc, deja de atatia ani stiu ca atunci cand sunt super-stresata sau suparata NU am chef de sex. Momentan, am o relatie noua si ma gandesc ca e bine sa nu refuz sexul dar mai incolo stiu ca am s-o fac.
Cum se poate totusi refuza o partida se sex, fara sa fiu considerata "o nasoala"?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #863 de Ina
Replied by Ina on topic Cum se refuza o partida de sex?
Eu nu refuz niciodata :) Nu pentru ca sunt nimfomana, ci pt. ca sotul meu e plecat foarte des. Dar cred ca poti sa ii spui adevarul, ca nu te simti sexy si in stare de o partida de sex calumea. In nici un caz nu te prefa ca ai dureri de cap sau mai stiu eu ce...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #877 de eu_sunt_catalin
Sa stiti ca barbatii nu sunt animale, daca nu aveti chef de sex, spuneti-o! Bine, nu-i bine sa refuzi 8 dati din 10... dar prefer ca prietena mea sa fie sincera cu mine decat sa spuna dupa aia ca sunt obsedat sexual.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #890 de SexyChic
Nu se refuza o partida de sex :lol:
De ce? Pentru ca partenerul ideal stie cum sa te faca sa te topesti de placere in 30 de secunde, astfel incat sa nu ai motiv sa refuzi!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #914 de just4you
Aici ii dau dreptate domnisoarei SexyChic :lol:
O partida de sex nu trebuie sa lase loc de refuz!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #917 de kamasutra
Daca esti stresata, nu ai chef de sex? Tocmai atunci e indicata o partida de sex :P Ca sa te relaxeze..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.667 secunde