Cat de important este orgasmul?

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #406 de Marta_eu
Cat de important este pentru voi orgasmul, la fiecare 'partida'?
Sunteti multumiti si daca nu apucati sa va terminati? Oare orgasmul este obligatoriu pentru a avea o viata sexuala fericita?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni - acum 10 ani 6 luni #411 de eu_sunt_catalin
Ca barbat, sincer, ar fi bine sa il am! Dar, desigur, incerc sa nu termin inainte ca prietena mea sa aiba MACAR 2-3 orgasme :D Deci, as spune ca suntem fericit daca avem parte de "el" :)
Last edit: acum 10 ani 6 luni by Daniela.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni - acum 10 ani 6 luni #470 de Andreea
Uau, catalin mai rar asa un barbat :D
Eu nu am orgasm de fiecare data, dar nu ma deranjeaza... nici nu cred ca e vina lui, ca nu dureaza doar 5 minute, el saracul incearca.... doar ca am eu nevoie de mai mult timp. Asta e, dar nu ma plang ca e placut oricum :)
Last edit: acum 10 ani 6 luni by Daniela.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1403 de Carmencita
Eu am orgasm de fiecare data cand facem dragoste, pot avea si 2-3 orgasme, nu am probleme in domeniul asta. La fel si el, si de asemenea, pentru mine este important sa stiu ca si el are orgasm de fiecare data.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1432 de Dr4g0s
Eu zic ca e important.... am auzit multe femei (din discutiile pe care le aveau cu iubita, cand iesim pe undeva.. si nu se pot abtine sa nu vorbeasca despre sex!) care spun ca pentru ele e bine si fara, ca nu au de fiecare data, dar e OK..... dar eu cred ca sunt minciuni... eu cred ca barbatii lor nu-s in stare sa se straduiasca unpic mai mult!

Eu pana nu are prietena mea orgasm , nu ma opresc! Si-asa facem sex destul de rar.... daca nici nu simte placerea orgasmului o sa ajungem sa nu mai facem sex deloc!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1843 de liliana
Eu ajung destul de repede la orgasm :) Ceea ce ma bucura pentru ca daca nu am orgasm vreodata, ma enervez! Pai nu asta e scopul sexului?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.608 secunde