Ce nu i-ati face partenerului in pat, sub nici o forma?

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #403 de Marta_eu
Se spune ca am face orice pentru a avea un partener satisfacut, nu? Totusi, exista ceva ce nu ati face deloc, nici daca va cere in repetate randuri?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #414 de eu_sunt_catalin
Nu stiu... nu m-am gandit. Nu cred, tin mult, mult la prietena mea si pana acuma, tot ce mi-a propus sa facem a facut-o intr-un mod atata de sexy incat era imposibil sa ii spun nu!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #469 de Andreea
Eu m-am gandit la ceva.. dar inca nu e cazul sa-l refuz ca nu mi-a cerut-o :D nu as face sex in trei... nu ma intereseaza, nu sunt curioasa... asta cred ca i-as refuza din start! In rest n-am probleme.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni - acum 10 ani 6 luni #509 de Dr4g0s
Nu stiu, pana acuma n-am avut cereri prea ciudate. Mi-ar placea sa-mi ceara lucruri ciudate! Dar prietena mea e mai retinuta cand vine vorba de sex... deci, pana acuma i-as face de toate si mai mult!
Last edit: acum 10 ani 6 luni by Daniela.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #558 de pink_lady
Eu cred ca nu as reactiona prea bine daca mi-ar cere sa aducem o alta femeie.... nu am nimic impotriva celor interesati de sex in 3, dar eu as vrea sa fiu destul pentru iubitul meu! Deci, sex in trei - no way!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #762 de FrenchKiss
Pai nu stiu.... deocamdata imi place ce facem in pat, nu i-as refuza nimic.
Cred totusi ca daca ar aparea fantezii in care doreste sa-i fac rau, as refuza, nu sunt genul si n-as putea sa-l ranesc fizic... cred ca asta as refuza.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.671 secunde