Cat de mult e bine sa astepti?

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #398 de FrenchKiss
Am trecut deja de faza cu asteptat 6 luni sau mai mult, pentru a face dragoste prima oara.
Acuma ma intreb, oare cat e OK sa astept pana sa fac sex cu prietenul "nou"? Oare conteaza si asta la fericirea pe plan sexual? Cat de important e asta pentru un barbat?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #408 de Marta_eu
6 luni? Uau, la mine au fost numa vreo 2 prima data...
Pai, depinde de ce iti doresti tu. Daca ai incredere ca tine la tine, nu-l mai fa sa astepte :lol: Cred ca si barbatii au o limita, n-am dreptate?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #416 de eu_sunt_catalin
Da... eu am limite, dar am stat cuminte vreo 2 saptamani pana sa ma culc cu prietena.
De fapt, faza cu 'nu te culci cu mine nu ma iubesti' a aiurea.. Dar la fel de aiurea e din partea fetei sa astepte la nesfarsit. Si daca faceti sex prea repede, ce-are? Oricum tot acolo ajungeti....

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #572 de Iulian
Nu cred ca se pune problema in a astepta sa faceti sex. Ce sa astepti? Iubirea si apoi sexul vin firesc, nu tb sa aștepți tu programând...am așteptat...cat sa mai astept pana facem sex. Fii liniștită, atunci când va veni momentul, pur si simplu vei sti si veti face sex.
Este o vorba faina in popor: planul de acasa nu se potrivește cu cel de la târg. Deci ? Nici un plan, iubiți-vă si va veni vremea sexului at când o sa-i vina.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #648 de Piticul sexos
Cat sa aștepți sa faci sex ? Iti vine sa faci sex, fa sex! Important este sa va fie bine si sa va înțelegeți. Nu merita sa așteptați.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #707 de Ina
Replied by Ina on topic Cat de mult e bine sa astepti?
Din cate inteleg, nu mai esti virgina, nu? :)
Pai, in cazul asta, just do it, vorba aia! :D Nu mai suntem in anii '50 sa ne fie rusine sa facem sex, nu?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.724 secunde