Despre 'vorbitul murdar'

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #348 de Dr4g0s
Cum as putea sa-mi conving prietena sa vorbeasca, stiti voi, intr-un mod sexy in dormitor?
Adica, eu incerc sa ii vorbesc, incerc sa nu fiu prea vulgar (prietena mea are anumite retineri, si ii respect... retinerile) dar ea nu prea stie cum.
Aveti ceva sfaturi? Cum pot sa o invat sa vorbeasca murdar, dar nu prea vulgar?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #451 de Argus
Replied by Argus on topic Despre 'vorbitul murdar'
Cun sa vorbească de fapt : sexy sau murdar?
Da-ne si tu ceva detalii la ce înseamnă in viziunea ta sexy si ce înseamnă sa vorbească murdar.
Ma tot gândesc la ce ar putea vorbi sexy si nu îmi vine nici o idee, cat despre vorbitul ...murdar, nu cred ca vrei sa ști ce îmi trece prin cap :woohoo:

Sexul? Iubesc sexul. Este ceva mai important decat sexul?
Fa tot ce poti ca sa ai o viata sexuala fericita.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #453 de Cupidon321
Replied by Cupidon321 on topic Despre 'vorbitul murdar'
Aaaa... Dr4g0s, sexy si murdar sunt 2 chestii diferite :D In orice caz, inainte sa o convingi pe ea, vorbeste-i tu o vreme, pune-i intrebari care o fac sa contribuie cu un raspuns (io stiu... "iti place?" sau "vrei sa ma opresc?" si ea sa raspunda "nu" si chestii din astea simple!)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1391 de Ina
Replied by Ina on topic Despre 'vorbitul murdar'
Eu cred ca vorbitul asta in timpul sexului tien de imaginatie... nu putem sa venim noi cu idei in locul tau, daca iti vine sa vorbesti in timpul sexului, vorbeste, dar sa stii ca nu ai loc de gandit prea mult, ori vorbesti din instinct ori nu o faci deloc.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1816 de FrenchKiss
Replied by FrenchKiss on topic Despre 'vorbitul murdar'
Cum s-o convingi?? Spune-i la ureche "vorbeste-mi murdar" si vezi ce se intampla :) Deobicei functioneaza, daca e foarte excitata :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2034 de Sexxx
Replied by Sexxx on topic Despre 'vorbitul murdar'
Nu poti cinvinge pe nimeni daca nu vrea, fiecare face sex in felul sau, nu poti schimba aceste lucruri prea usor.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.623 secunde