Rutina sau comoditate?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1164 de Andra79
Uneori (asa am auzit, nu-i cazul meu..) multe cupluri prefera sa renunte la o partida de sex in favoarea unui film, sau prefera sa astepte cateva zile pana la urmatoarea partida de sex din cauza ca e OK sa nu faci sex tot timpul.. Voi ce credeti? Exista vreo problema daca din comoditare sau lipsa de chef renunti la sex din ce in ce mai des?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1176 de Marta_eu
Replied by Marta_eu on topic Rutina sau comoditate?
Cred ca atata timp cat AMBII parteneri sunt de acord, nu vad de ce ar fi asta o problema. Daca, in schimb, doar unul din parteneri devine lenes, iar celalalt vrea sex, atunci da, pot aparea frustrari!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1177 de Dr4g0s
Replied by Dr4g0s on topic Rutina sau comoditate?
Eu si cu iubita mea nu facem sex foarte des... ba chiar mai des ne uitam la un film bun sau stam asa, imbratisati, in timp ce ea citeste si eu fac rebus... e comod, intr'adevar :) Dar suntem ambii obisnuiti cu situatia, deci suntem ambii de acord.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1186 de FrenchKiss
Replied by FrenchKiss on topic Rutina sau comoditate?
mda, nu stiu ce sa zic, eu sunt de-acord cu marta. Daca ambii sunt de-acord, atunci na.. fie.. dar dragos, vrei sa spui ca tu preferi sa NU faci sex??

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1244 de Andreea
Replied by Andreea on topic Rutina sau comoditate?
Fiecare cuplu e liber sa aleaga felul cum isi petrec timpul impreuna, daca doua persoane se simt confortabil fara sex, e ok, de ce nu?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1260 de harababura
Replied by harababura on topic Rutina sau comoditate?
Eu prefer sa nu renunt la sex, hai sa fim seriosi ca un film il vezi oricand, de ce sa nu faci sex?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.631 secunde